Kas yra Essens?

Tai Čekijoje 2011 metais įsikūrusi Tinklinio marketingo kompanija, kuri pirmiausia pradėjo kurti ypatingai kokybiškus kvepalus su 20 % parfumo, kas reiškia, kad kvapas išsilaiko itin ilgai, o sudėtis yra ypač kokybiška.

Essens asortimentas itin platus: tai ne tik kvepalai, tačiau ir įvairi kosmetika, higienos priemonės, antibakterinis skystis, dantų pasta bei dantų valymo šepetėliai, koncentruotas indų ploviklis, koncentruotas universalus valiklis, skalbiklis, kremai, papildai lieknėjančioms, nuostabūs šampūnai nuo kurių plaukai net ima sparčiau augti ir tampa švelnūs it šilkas! 

Prekių pasirinkimas itin platus - šiame puslapyje, deja, visų prekių nerasite, tačiau galite parsisiųsti katalogus ir parašyti asmeniškai.

Rekomenduojame drąsiai susisiekti su mumis ir apsipirkinėti už žemiausią kainą! Įsigykite prekes su didžiulėmis nuolaidomis, bet tuo pačiu be jokių įsipareigojimų!

Tapkite Essens kompanijos dalimi! 

Užsiregistravus, susisieksime su jumis el. paštu ir suteiksime visą būtiną informaciją - prijungsime prie mokymų grupės ir bendruomenės, kurioje palaikome vienas kitą ir stumiame į priekį. Registracija nemokama ir bet kada galite atsisakyti - arba galite pasirinkti sukurti savo verslą be jokių investicijų!