Aloe Vera kondicionierius plaukams

200 ml

Kondicionierius pagamintas iš natūralių ingredientų mišinio, biologiškai skaidomas ir netoksiškas aplinkai. Apsaugo plaukus nuo kenksmingo aplinkos poveikio, bei nuo džiovinimo daromos žalos. Padeda išlaikyti spalvos stabilumą.

"VARISOFT®EQ 100" - tai medžiaga, kurią sukūrė pirmaujantis Vokietijoje gamintojas. Šios medžiagos dėka palengvinamas tiek šlapių, tiek sausų plaukų šukavimas ir jie yra apsaugomi džiovinimo metu. Plaukai išlieka lygūs, šilkiniai, sodrūs ir blizgantys.

"Abil ME 45" yra dar viena aukščiausios kokybės Vokietijos gamintojo medžiaga, kurios dėka plaukai ne tik apsaugomi nuo UV spindulių bei kitų pažeidimų, tačiau taip pat gydo pažeistus plaukus ir ypač jų galiukus.

Dar viena sudedamoji dalis, tai - Aloe Vera Barbadensis. Ši medžiaga užtikrina sveiką plaukų augimą, žymiai pagerina jų kokybę ir suteikia apimties, švelnumo ir blizgesio.

Ypač greitas poveikis naudojant kartu su kitais Essens Aloe Vera šampūnais!

Ingredients (INCI): Aqua; Cetearyl Alcohol; Cetearyl Alcohol, Cetyl Palmitate, Sorbitan Palmitate, Sorbitan Oleate; Silicone Quaternium-22, Polyglyceryl-3 Caprate, Dipropylene Glycol, Cocamidopropyl Betaine; Aloe Barbadensis Leaf Juice; Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin; Behentrimonium Chloride; Bis (Isostearoyl / oleoyl isopropyl) Dimonium methosulfate; Ceteareth-25; Parfum.

8.00 €
Please select variants first